עמוד הבית הקבוצה הבוגרת משחקי הקבוצה משחקי הקבוצה לעונת 2012/2013

משחקי הקבוצה לעונת 2012/2013

להלן לוח משחקי הקבוצה של עונת המשחקים 2012/2013.

הלוח מעודכן עם המפעל בו התקיים המשחק, תאריך ושעת המשחק, מיקום האיצטדיון וכמובן תוצאת המשחק.

כמו כן, מוצג קישור לסיקור המשחק בעיתונות ואתרי האינטרנט.

תאריך

יום

שעה

מפעל

מחזור

מארחת

אורחת

אצטדיון

תוצאה

כתבות עיתונות

אוגוסט

04.08.12

שישי

20:40

גביע   הטוטו

1

הפועל   ר"ג

הפועל   ניר רהמ"ש

ר"ג

0:1

 

08.08.12

רביעי

20:45

גביע   הטוטו

2

הפועל   ניר רהמ"ש

בית"ר   י-ם

ר"ג

2:2

 

11.08.12

שבת

19:00

גביע   הטוטו

3

הפועל   ב"ש

הפועל   ניר רהמ"ש

וסרמיל

1:1

 

25.08.12

שבת

18:00

ליגת WINNER

1

מ.ס.   אשדוד

הפועל   ניר רהמ"ש

הי"א,   אשדוד

0:2

 

ספטמבר

01.09.12

שבת

18:00

ליגת WINNER

2

הפועל   ניר רהמ"ש

הפועל   עכו

הברפלד,   ראשון לציון

1:3

 

15.09.12

שבת

17:00

ליגת WINNER

3

הפועל   ר"ג

הפועל   ניר רהמ"ש

אצטדיון   ר"ג, ר"ג

1:1

 

23.09.12

ראשון

21:00

ליגת WINNER

4

הפועל   ניר רהמ"ש

הפועל   ת"א

אצטדיון   גרונדמן, רמה"ש

0:1

 

29.09.12

שבת

20:00

ליגת WINNER

5

בני   יהודה ת"א

הפועל   ניר רהמ"ש

בלומפילד,   ת"א

2:2

 

אוקטובר

03.10.12

רביעי

18:40

גביע   הטוטו

4

הפועל   ניר רהמ"ש

מ.ס.   אשדוד

גרונדמן

1:2

 

06.10.12

שבת

18:00

ליגת WINNER

6

הפועל   ניר רהמ"ש

הפועל   חיפה

אצטדיון   גרונדמן, רמה"ש

0:2

 

20.10.12

שבת

18:00

ליגת WINNER

7

הפועל   ניר רהמ"ש

בני   סכנין

אצטדיון   גרונדמן, רמה"ש

3:1

 

נובמבר

03.11.12

שבת

19:00

ליגת WINNER

8

בית"ר   י-ם

הפועל   ניר רמה"ש

טדי,   ירושלים

0:1

 

10.11.12

שבת

18:00

ליגת WINNER

9

הפועל   ניר רמה"ש

מכבי   חיפה

אצטדיון   גרונדמן, רמה"ש

1:1

לכתבת מעריב

17.11.12

שבת

18:00

ליגת WINNER

10

מכבי   נתניה

הפועל   ניר רמה"ש

אצטדיון   העירוני נתניה, נתניה

2:1

לכתבת מעריב

לכתבת ידיעות

24.11.12

שבת

20:

ליגת WINNER

11

הפועל   ניר רמה"ש

מכבי   ת"א

אצטדיון   גרונדמן, רמה"ש

 4:3

לכתבת מעריב

לכתבת ידיעות

27.11.12

שלישי

20:30

רבע   גמר גביע הטוטו

1

הפועל   ניר רמה"ש

הפועל   ר"ג

אצטדיון   גרונדמן, רמה"ש

 0:2

 

דצמבר

01.12.12

שבת

18:00

ליגת WINNER

12

הפועל   ק"ש

הפועל   ניר רמה"ש

האצטדיון   העירוני ק"ש, ק"ש

0:2 

 

08.12.12

שבת

18:00

ליגת WINNER

13

הפועל   ניר רמה"ש

הפועל   ב"ש

אצטדיון   גרונדמן, רמה"ש

 1:0

לכתבת מעריב

לכתבת ידיעות

11/12.12

רביעי

20:30

רבע   גמר גביע הטוטו

2

הפועל   ר"ג

הפועל   ניר רמה"ש

אצטדיון   ר"ג, ר"ג

1:1 

 

15.12.12

שבת

18:00

ליגת WINNER

14

הפועל   ניר רמה"ש

מ.ס.   אשדוד

אצטדיון   גרונדמן, רמה"ש

 0:1

לכתבת מעריב

לכתבת ידיעות

22.12.12

שבת

18:00

ליגת WINNER

15

הפועל   עכו

הפועל   ניר רמה"ש

האצטדיון   העירוני עכו, עכו

 2:0

לכתבת מעריב

לכתבת ידיעות

29.12.12

שבת

18:00

ליגת WINNER

16

הפועל   ניר רמה"ש

הפועל   ר"ג

אצטדיון   גרונדמן, רמה"ש

 0:1

לכתבת מעריב

לכתבת ידיעות

ינואר

05.01.13

שבת

17:00

ליגת WINNER

17

הפועל   ת"א

הפועל   ניר רמה"ש

בלומפילד,   ת"א

 0:1

לכתבת ידיעות

12.01.13

שבת

18:00

ליגת WINNER

18

הפועל   ניר רמה"ש

בני   יהודה ת"א

אצטדיון   גרונדמן, רמה"ש

 1:2

לכתבת מעריב

לכתבת ידיעות

19.01.13

שבת

18:00

ליגת WINNER

19

הפועל   חיפה

הפועל   ניר רמה"ש

קריית   אליעזר, חיפה

 0:3

 

 

26.01.13

שבת

18:00

ליגת WINNER

20

בני   סכנין

הפועל   ניר רמה"ש

דוחה,   סכנין

 4:0

כתבת מעריב

כתבת ידיעות

29.01.13

שלישי

17:55

גביע המדינה

סיבוב ח'

הפועל ניר רמה"ש

מכבי יבנה

גרונדמן, רמה"ש

 2:1

כתבת מעריב

כתבת ידיעות

פברואר

03.01.13

ראשון

20:00

ליגת WINNER

21

הפועל   ניר רמה"ש

בית"ר   י-ם

אצטדיון   גרונדמן, רמה"ש

 0:1

כתבת מעריב

כתבת ידיעות

09.02.13

שבת

19:30

ליגת WINNER

22

מכבי   חיפה

הפועל   ניר רמה"ש

קריית   אליעזר, חיפה

 0:4

כתבת ידיעות

 

6.02.13

שבת

18:00

ליגת WINNER

23

הפועל   ניר רמה"ש

מכבי   נתניה

אצטדיון   גרונדמן, רמה"ש

 0:0

כתבת ידיעות

 

23.02.13

שבת

20:00

ליגת WINNER

24

מכבי   ת"א

הפועל   ניר רמה"ש

בלומפילד,   ת"א

 0:1

כתבת מעריב

כתבת ידיעות

מרץ

02.03.13

שבת

18:00

ליגת WINNER

25

הפועל   ניר רמה"ש

הפועל   ק"ש

אצטדיון   גרונדמן, רמה"ש

 1:0

לכתבת ידיעות

09.03.13

שבת

18:00

ליגת WINNER

26

הפועל   ב"ש

הפועל   ניר רמה"ש

וסרמיל,   ב"ש

 1:0

 

16.03.13

שבת

19:30

ליגת WINNER

27

מכבי ת"א

הפועל   ניר רמה"ש

בלומפילד, יפו

 0:1

כתבת מעריב

כתבת ידיעות

30.03.13

 

שבת  20:05 ליגת WINNER 28 הפועל   ניר רמה"ש הפועל ת"א אצטדיון   גרונדמן, רמה"ש  1:0

 

אפריל
02.04.13 שלישי  19:30 ליגת WINNER 29 מכבי חיפה הפועל   ניר רמה"ש קיריית אליעזר, חיפה  0:6
06.04.13 שבת  18:00 ליגת WINNER 30 הפועל   ניר רמה"ש בני יהודה אצטדיון   גרונדמן, רמה"ש 3:0 לכתבת מעריב

לכתבת ידיעות

13.04.13 שבת 18:00 ליגת WINNER 31 הפועל ק"ש הפועל   ניר רמה"ש אצטדיון עירוני, ק"ש  0:1 לכתבת מעריב

לכתבת ידיעות

20.04.13 שבת  20:50 ליגת WINNER 32 הפועל   ניר רמה"ש מכבי ת"א ר"ג, ר"ג  2:0
27.04.13 שבת  20:15 ליגת WINNER 33 הפועל ת"א הפועל   ניר רמה"ש בלומפילד, יפו  0:2
מאי
05.05.13 ראשון  19:30 ליגת WINNER 34 הפועל   ניר רמה"ש מכבי חיפה אצטדיון   גרונדמן, רמה"ש  1:2
11.05.13 שבת  19:30 ליגת WINNER 35 בני יהודה הפועל   ניר רמה"ש בלומפילד, יפו  1:2
18.05.13 שבת  18:15 ליגת WINNER 36 הפועל   ניר רמה"ש הפועל ק"ש אצטדיון   גרונדמן, רמה"ש