עמוד הבית חדשות מבזקים אליפות היסטורית לנשות רמת-השרון

אליפות היסטורית לנשות רמת-השרון

רמת השרון חגגה אתמות זכיה היסטורית באליפות המדינה בכדורגל נשים ולאחר 11 עונות של פעילות.

מכנ רמת השרוןבסיום משחקן האחרון העונה ולאחר נצחון 1:0 על אס"א תל-אביב, הוענקה לבנות מועדון כדורגל נשים רמת-השרון צלחת האליפות מידי מ"מ יו"ר ההתאחדות לכדורגל תמיר גילת, וראש העיר אבי גרובר ומחזיק תיק הספורט יעקב קורצקי!

החגיגות המשוקעות כללו בלונים, כובעים וחולצות אליפות שחולקו לקהל הגדול שמילא את היציע ואפילו עוגת אליפות מרשימה תרומת יריב-מתוקים וצפו בבנות חוגגות בטקס הענקת הצלחת.

כלי התקשורת השונים דיווחו על ההישג ולכתבה ששודרה בערוץ הספורט, לחצו כאן.

גבי בורשטיין אמר: "מרגש מאוד להגיע להישגים עם הקבוצה הזו. הבנות עבדו מאוד קשה, הדרישות היו לא מעטות, ובעזרת הצוות, הצלחנו להביא את הבנות למצב אופטימאלי בשלבים האחרונים של העונה. לאמן קבוצת נשים זה אתגר גדול שנותן סיפוק ענקי. צריך לפרגן לכל אחת מהשחקניות שידעו להתמודד עם הדרישות ועשו זאת בכבוד רב. האתגר הבא הוא ליגת האלופות ונעשה הכל כדי לעבור שלב ולהמשיך לאתגר את עצמנו".

קפטנית הקבוצה אשרת עיני (עם אליפות 8): "מרגש להיכתב בדפי ההיסטוריה. אני שמחה להיות חלק מהקבוצה הנפלאה הזו. הייתה עונה מתישה, מתוחה ותחרות צמודה עם חדרה וקריית גת אבל הסוף היה מתוק וזה מה שחשוב. הפנים עכשיו לליגת האלופות. נלך לחגוג, לנוח ונתחיל להתכונן לאתגר קשה ומהנה".

השחקנית שי שדה: "אני מאושרת שהצלחתי לזכות באליפות עם קבוצה נוספת אחרי שש שנים בהן זכיתי עם אס"א. אני חושבת שהייתה לנו עונה מאתגרת ומלאת מהפכים אבל אני שמחה שזה הסתיים בצורה הכי מתוקה שיש" (אתר ONE).

"רמה"ש הייתה לאורך כל העונה קבוצה טובה יותר מיריבותיה בצמרת, קריית גת, חדרה ואס"א ת"א. הקבוצה צברה 55 נקודות ב-23 משחקים (80% הצלחה. מאזן: 17 נצ', 4 תיקו, 2 הפ') והפרש השערים שלה הוא מדהים ועומד על 111 שערי זכות (4.8 שערים בממוצע למשחק!) לעומת 17 שערי חובה בלבד (0.7 שערים בממוצע למשחק). רמה"ש לא הצליחה לזכות בדאבל לאחר שבחצי גמר הגביע נכנעה לאותה קרית גת שהמשיכה כזכור עד הזכייה בגביע ...

מכנ רמת השרוןWFC

מכנ רמת השרוןיריב מתוקים

... החלוצה קמרון טיפני שכבשה 35 שערים וסיימה כמלכת השערים בליגה. כובשות בולטות נוספות עבור רמת השרון היו אדווה טוויל עם 25 שערים וערבה שחף עם 20 שערים, כך ששלושתן כבשו 80 שערים מתוך ה-111 של קבוצתן. הזרה השנייה היא דוסומו אדביסי, בעונתה הרביעית בקבוצה.

בנוסף אליהן יש לציין מספר שחקניות ותיקות וטובות שחלקן משחקות בקבוצה מספר שנים: השוערת חנית שוורץ שחזרה מפציעה במהלך העונה, שי שדה, רוני שמריך, אשרת עיני, קארין סנדל, מאיה שמריך שנפצעה לקראת סוף העונה, טל מחלב, נועם אכטל, קטיה קורוטון, דליה דכוור ושני לוזון (אתר LOCAL).