עמוד הבית חדשות מבזקים מהפך בראשון ועוד עונה בלאומית

מהפך בראשון ועוד עונה בלאומית

ההפועל רמת השרוןפועל המקומי, במהפך דרמטי ונצחון חוץ 3:1 על ראשון לציון הבטיח עונה נוספת בליגה הלאומית.

אתר ליגה מתאר: "המשחק נפתח בשליטה של שחקני רמת השרון אשר שלטו בהחזקת הכדור ומנגד היו אלה שחקני ראשון לציון לצאת להתקפות מן העבר השני ולסכן את שערו של גולן אלקסלסי. דקה 18' בעיטה חופשית לראשון לציון 25 מטר בן בכר בעט אל בין החיבורי אך גולן אלקסלסי הדף לכדור קרן.  המשחק נמשך ששתי הקבוצות מחפשות לכבוש את השער הראשון במשחק, דקה 39' יעקב בריהון מצא נהדר את גל לוי שנמול גולן אלקסלסי איננו התבלבל ובעט שטוח פנימה 0:1 ראשון לציון. עד לסיום המחצית הראשונה שחקני ראשון לציון שמרו על התוצאה וירדו ביתרון לחדרי ההלבשה.

המחצית השנייה נפתחה בזהה לראשונה ששחקני שתי הקבוצות מתבססות על התקפות מתפרצות. דקה 55' ראשון לציון ממשיכה לחפש את השער השני במשחק עדן שרם נגח לאחור ושון מלכה מקרוב נגח סמוך לקורה. דקה 60' כדור טועה של יעקב בריהון לאחור ומתן עמבר בהרחקה חלשה פגע באוזו ננקמה אשר איזן 1:1. רמת השרון המשיכה במשחקה ההתקפי ודקה 64' כדור עונשין לרמת השרון, יוסי שבחון ניגש לביצוע הבעיטה ודייק והשלים מהפך 2:1. שלוש דקות חולפות ורמת השרון זוכה לכדור עונשין שני במשחק, שוב היה זה יוסי שבחון לבעוט אך הפעם החטיא מהנקודה הלבנה.

בתוספת הזמן דקה 90+1 יצאה הפועל רמת השרון להתקפה מתפרצת וחשפה את החלק ההגנתי החשוף של שחקני ראשון לציון על מנת לכבוש את השער השלישי על ידי עידו דוידוב שקובע ניצחון גדול 3:1 להפועל רמת השרון וניצחון שני ברציפות לעידן בראון מאמן הקבוצה".