עמוד הבית חדשות מבזקים שיוויון דרמטי לנשים מול חדרה והילדות אלופות

שיוויון דרמטי לנשים מול חדרה והילדות אלופות

רמת השרוןשיוויון דרמטי לנשות רמת-השרון בדקה ה95, מול חדרה מבטיח להן יציבות בראש טבלת ליגת הנשים ובנות אוסישקין זוכות באליפות בתי-הספר.

במשחק מותח וכאשר הן מובילות מהמקום הראשון על כשרונות חדרה במקום השני ועם משחק חסר, בשש נקודות - עלו בנות מכנ רמת-השרון על כר הדשא בגרונדמן וכאשר הן יודעות שנצחון כמעט ויבטיח להן אליפות.

ואכן, רמת-השרון פתחו בלחץ מתמשך ואך איימו מספר פעמים על שער המתנגדות מחדרה וכאשר גם טיפאני וגם אדביסי מחמיצות מול שוערת חדרה בדקות ה8, 35 וה45 בתוספת הזמן. אולם ודווקא במצב היחיד של חדרה במחצית וכמעט במשחק כולו מהרמה - אי הבנה בין קפטנית מכנ אשרת עיני (שדווקא בלטה בניהול משחק שקט מאחור, ביחד עם שי שדה הנהדרת) והשוערת חנית שוורץ ועיני דחקה מקרוב את הכדור לשערה שלה. 1:0 לא מוצדק לבנות חדרה על רמת-השרון בדקה ה19.

לאחר מספר דקות התאוששו בנות מכנ מההלם ושבו ללחוץ על שער חדרה.

למחצית השניה עלו הבנות נחושות וככל שנקפו הדקות גבר הלחץ על שער חדרה ונוסופו עוד מספר החמצות לרגלי בנות רמת השרון. גם בנות חדרה תרמו למשחק במכת פציעות וטיפולים ארוכים - אבל אל לנו כי נלין, זהו חלק ממשחק הכדורגל.

כדורגלהשופטת שהוסיפה 4-5 דקות תוספת זמן כבר עמדה לשרוק לסיום וכאשר הלחץ של רמת השרון ובהובלת אדווה טוויל, הניב פרי וערבה שחף שהייתה מצויינת הרימה רגל ומחוץ לרחבת ה16 שגרה כדור מדויק מעל השוערת ולרשת חדרה והשוותה את התוצאה ל1:1.

מיד לאחר רקע קצר, שרקה השופטת לסיום ובנות מכנ חגגו את ההישג היחסי והמבטיח להן לפחות עוד שבוע בראש טבלת ליגת הנשים הראשונה.

לאלבום התמונות המלא שצילם דניאל עיני, לחצו פה.

בשורות טובות, הגיעו ממשחק בנות העתודה של קבוצת הבוגרות כאשר ילדות בית ספר אוסישקין זכו באליפות בתי הספר - יש עתיד והוא כבר כאן!