עמוד הבית חדשות מבזקים הפסד לנשים בחצי-גמר הגביע 2016 לקרית-גת

הפסד לנשים בחצי-גמר הגביע 2016 לקרית-גת

מכנ רמת-השרוןלמרות משחק עם כל הלב, נשות רמת-השרון הודחו ממפעל גביע המדינה ולאחר הפסד בחצי-הגמר 2:1 למתנגדות מקרית-גת שהתקיים באיצטדיון רמת-גן.

מול איצטדיון רמת-גן הגדול ובנוכחות כמה מאות בודדות של אוהדות ואוהדים, התנהל המשחק ורובו ככולו בשליטת בנות מכנ רמת-השרון והחלוצה טיפאני קמרון החמיצה לפחות שני מצבים של אחת על אחת מול שוערת המתנגדות בדקןת ה46 (תוספת זמן למחצית הראשונה) וה50. בנות קרית-גת הסתגרו במשחק קשוח מאוד שהקשה על בנות מכנ וימעטו להגיע למצבים סמוך לרחבת רמת-השרון.

גודל כר-הדשא באיצטדיון רמת-גן דווקא היווה מכשול בני בנות מכנ. הצורך לגמוע מרחקים גדולים הרבה יותר מאשר במגרשים הקיימים בליגת הנשים, ובהתחשב באופי משחק ההתקפה הקיצבי והפתוח שלהן, הקל על קרית-גת להתישן בהתבסס על משחק הגנתי נסוג.

איצטדיון רמת-גן

לכן ודווקא בהזדמנות היחידה של קרית-גת, ממצב נייח בבעיטת קרן, עלו ליתרון 1:0 בדקה ה32 במחצית הראשונה.

מהלך המחצית השניה היה דומה ושוב בדקה ה54 הרשיתו קרית-גת לשער חנית שוורץ ועלו ליתרון 2:0.

בשלב זה, הוכיחו בנות רמת-השרון כי הן עשויות מחומר של אלופות ובהובלת שחקנית הכנף אדביסי לחצו על שער קרית-גת עד לשער המצמק בדקה ה62 משער שלה. עד לסיום המשחק, המשיכו הרמת-שרוניות בלחץ מתמשך על שער המתנגדות - אך לשווא.

מכנ רמת השרוןאשרת עיני

לאחר תוספת של 4 דקות ושריקת השופטת, הודחו הבנות ממפעל גביע המדינה לנשים בכדורגל. הכאב ניכר על פני הבנות אך ולמרות זאת, כינסה אותן הקפטנית אשרת עיני לשיחת עידוד במרכז עיגול האמצע וכדי לאושש את רוחן לקראת המשך המאבק בפליאוף הליגה על האליפות.

[הקרדיט על חלק מהתמונות לצלם עודד קרני]