עמוד הבית חדשות מן התקשורת אשרת עיני מדברת בלוקאל

אשרת עיני מדברת בלוקאל

אשרת עיניהמקומון לואקל בראיון עם הקפטנית האלופה אשרת עיני.

"לאחר 11 עונות של פעילות קבוצת הנשים בכדורגל של מ.כ. רמת השרון עשתה היסטוריה כשזכתה ביום ראשון באליפות הראשונה בתולדותיה ... עבור אשרת עיני (31), קפטנית הקבוצה, המשחקת בקבוצה זו העונה השלישית מדובר באליפות תשיעית:

"פתחנו את הליגה טוב וחיזקנו את הקבוצה בעמדות שצריך. בנינו העונה מרקם קבוצתי מצוין עם אנרגיות שונות משנים קודמות. כולנו דיברנו בשפה אחת, שאנחנו רוצות לזכות בתואר וכל הדרך היינו מכוונת מטרה. בסופו של דבר השגנו את האליפות המיוחלת, רק חבל שבגביע לא הלך לנו".

- סגרתן חשבון עם קריית גת על ההדחה בחצי הגמר?

"האמת שכן, הן חגגו באופן מיוחד אחרי הניצחון בחצי גמר. המגרש שלהן מאוד ביתי והיה חשוב לנו לבא ולנצח אותן בבית שלהן כדי להוכיח את העליונות שלנו במהלך השנה, שהאליפות הזאת לא מקרית. לנצח קבוצה כל כך טובה בבית שלה זאת חותמת סופית. רצינו לקחת אליפות בסטייל עם ניצחון ואנחנו שמחות שזה מה שקרה".

- הייתה אכזבה אחרי ההדחה בחצי הגמר?

"אכזבה קשה מאוד, ברמה שהיה לנו קשה לראות אותן מניפות את הגביע. האכזבה הייתה בגלל שהיינו עדיפות עליהן בחצי הגמר והחטאנו הרבה. העיקר שתיקנו בליגה וזה הכי חשוב".

- יכולה להיווצר מסורת ברמה"ש של תארים?

"בוודאי. הבסיס של הסגל מצוין אבל מבחינה מספרית אנחנו חייבים לעבות את הסגל וראשי הקבוצה מכוונים לכך. מעבר לכך יש לנו מטרה והיא מוקדמות ליגת האלופות באוגוסט, כך שהקבוצה תצטרך להתחזק בצורה משמעותית".

- והשאלה הבלתי נמנעת על העובדה שאתן משחקות מול יציעים כמעט ריקים לגמרי.

"אנחנו משחקות כדורגל בשביל הכיף שלנו. גם אם אין קהל אנחנו משחקות באותה תחרותיות כמו שחקנים שעולים מול 20 אלף איש. אותנו מעניין רק דבר אחד, מה קורה על הדשא".

=====

הכתבה המלאה באתר לוקאל