עמוד הבית חדשות מן התקשורת הפסד 2:1 לראשון לציון במחזור 25

הפסד 2:1 לראשון לציון במחזור 25

הפועל רמת השרוןהפועל רמת השרון הפסידה 2:1 לראשון לציון במשחק ביתי בגרונדמן במסגרת המחזור ה25.

"הפועל רמת השרון אירחה ביום שישי במסגרת המחזור ה-25 בליגה הלאומית את הפועל ראשון לציון. הקבוצה הביתית לאחר הניצחון 4:2 על מכבי קריית גת ציפתה להמשכיות כאשר מנגד האורחים מראשון לציון רצו לשוב למסלול הניצחונות לאחר ההפסד 4:0 להפועל אשקלון.

המשחק נפתח בשליטה של שחקני רמת השרון שלחצו על שערו של מתן עמבר. דקה 16' מתפרצת נהדרת של הכתומים בראשון שון מלכה שפרץ מאגף שמאל והגביה כדור נהדר לראשו של עדן שרן שנוגח פנימה 1:0. רמת השרון המשיכה בפתיחת המשחק ואיננה נשברה ובדקה ה30' כדור טועה מהגנת ראשון לציון הגיעה לקובי מוסא שבועט לפינה השמאלית ומאזן 1:1 תוצאת אף המחצית הראשונה.

המחצית השנייה נפתחה בשליטה של שחקני ראשון לציון אשר עלו נחושים. דקה 55' הדיפה לא טובה של גולן אלקסלסי שוער רמת השרון ועל הכדור החוזר משתלט עדן שרן לדחוק פנימה 2:1 ראשון לציון. רמת השרון החלה מעט להתעורר וליזום על שערו של מתן עמבר. בתוספת הזמן כאשר היה נראה שראשון לציון בדרכה לניצחון כדור עונשין לרמת השרון לאחר הכשלה ברחבה אל הבעיטה ניגש רובי דבורה שבועט לפינה הימנית ומתן עמבר בזינוק נהדר הודף ומותיר את התוצאה 2:1 ומעניק ניצחון להפועל ראשון לציון מול הפועל רמת השרון.הפועל רמת השרון הפסידה 2:1 במשחק ביתי במסגרת המחזור ה25 להפועל ראשון-לציון ..." (אתר ליגה).