קארין סנדל בראיון

karen-sendelבגיל 27 קארין סנדל שחקנית מועדון כדורגל קמת השרון מתארחת לראיון באתר ליגה ומדברת על קריירת המשחק, המעבר לרמת השרון והשאיפות.

שלום קארין, עונה משחקים במדי רמת השרון ישנה התרגשות?

תמיד יש התרגשות, העונה צירפנו מספר שחקניות חשובות וההנהלה ביחד עם השחקניות מכוונות הכי גבוה שאפשר, זה כיף להיות חלק מזה.

בעונה שעברה הצטרפת למועדון כדורגל רמת השרון, כיצד נוצר החיבור בינך לבין הקבוצה?

שיחקתי הרבה שנים במכבי חולון והרגשתי שרציתי אתגר חדש. שמעתי על התוכניות של המועדון, על הרצון ליצור קבוצה צעירה, תוססת עם שאיפות גבוהות וידעתי שארצה להיות חלק מהפרויקט הזה להביא תואר לקבוצה שעוד לא זכתה בתארים.

טרם המעבר לרמת השרון שיחקת לאורך הקריירה במכבי חולון ? מדוע בחרת לא להמשיך ודווקא להצטרף לרמת השרון?

היו לי שנים נפלאות במכבי חולון ואין לי מילה רעה להגיד על המועדון, התפתחתי שם מאוד בתור שחקנית ונהנתי מהחוויות והתארים שצברתי עם החברות לקבוצה לאורך השנים. כמו שכבר ציינתי, הסיבה העיקרית למעבר הייתה הרצון לאתגר חדש.

הקבוצה פתחה את העונה נפלא ומדורגת במקום השני בטבלה מרחק שתי נקודות מהמקום הראשון מה סוד ההצלחה?

אני חושבת שההכנה שעשינו לעונה הייתה מצוינת, הן בפן האישי והן בפן הקבוצתי. היינו מוכנות להשקיע את האקסטרה מייל, לבוא לאימונים ב6 בבוקר בחודשים ששאר הקבוצות היו עדיין בפגרה. מעבר לזה שיש לנו סגל מאוד מוכשר וחיבור מצוין בין הבנות בקבוצה.

בין משחקי הליגה הקבוצה אף העפילה למעמד חצי גמר גביע המדינה בכדורגל נשים, שנה שנייה ברציפות המטרה זכייה בגביע?

בהחלט, המטרה המוצהרת של המועדון מתחילת השנה היא לכוון לכל התארים.

בגיל 27 ולאחר קריירת משחק בליגת העל נשים, לאן מכוונת ומה השאיפות של קארין?

כרגע אני ברמת השרון וטוב לי במקום בו אני נמצאת, השאיפות בעתיד הקרוב הם כמובן לזכות השנה בתארים עם הקבוצה. לשמחתי זכיתי לשחק משחק שניים בחו"ל ואולי עוד אזכה לצאת בהמשך לאירופה אבל אני בעיקר מרוכזת בהצלחה של הקבוצה השנה.

כדורגל הנשים איננו זוכה לחשיפה גדולה בכלי התקשורת, כשחקנית מה לדעתך חסר על מנת שענף הנשים יזכה לחשיפה בכלי התקשורת?

בישראל ענף הכדורגל עדיין לא נתפש כענף לגיטימי עבור נשים. אני מאמינה שהבסיס של השינוי צריך להיות חברתי. אני כן חושבת שיש התקדמות עם השנים אבל היא עדיין איטית. נמשיך לעבוד קשה על מנת לייצר כדורגל איכותי שייצור עניין גם בקרב התקשורת וגם בקרב הקהל.

...

================

הראיון המלא באתר מגזין-ליגה