עמוד הבית חדשות כתבות מתמודדות על כל התארים

מתמודדות על כל התארים

רמת השרוןאדווה טוויל, שחקנית מועדון כדורגל רמת-השרון וקפטנית נבחרת ישראל בראיון על העונה הקרובה.

שלום אדווה, עונה חדשה קבוצה חדשה ברכות איך ההרגשה ?

קודם כל תודה רבה, ההגעה שלי לרמת השרון לא חדשה לי, חזרתי למועדון אחרי מספר שנים ששחקתי בקבוצות שונות לכן ההרגשה היא של שייכות טבעית למועדון הזה.

כיצד נוצר החיבור בינך ובין מועדון הכדורגל רמת השרון ?

הגעתי לרמת השרון בגיל 21 כאשר ליאור סילוק פנה אלי כשסיימתי עונה במכבי חולון ושיחקתי ברמת השרון כשלוש עונות שהיו מלאות בהנאה ואתגרים.

הקבוצה פתחה את העונה בניצחון 0-3 על האקדמיה לכדורגל בנות, שתפי אותנו בכל זאת ניצחון ראשון לעונת המשחקים ?

תמיד כיף להתחיל עונה עם ניצחון במשחק הראשון, בטח כשהמטרות של הקבוצה הם להתמודד על כל התארים עם שאר הקבוצות החזקות בליגה. האקדמיה לבנות קבוצה חדשה עם בנות צעירות עם משמעת טקטית מעולה והמון רצון להצליח דבר שהקשה עלינו במחצית הראשונה, אבל לשמחתי במחצית השנייה גילינו אופי וכל אחת הביאה את הכישרון שלה,את הביחד וכך ניצחנו את המשחק.

במחזור הקרוב הקבוצה תצא למשחק חוץ מול מכבי באר שבע, יש היערכות מסויימת לקראת המשחק ?

כל משחק המאמן מכין אותנו באותה הדרך עם אימונים קשים ורצינות. אנחנו לרגע לא מזלזלות באף יריבה, אבל מתעסקות רק בעצמנו ולא בקבוצות האחרות.

בעונה שעברה מועדון הכדורגל רמת השרון סיימה במקום הרביעי, מה המטרות העונה אליהם מכוונים ברמת השרון ?

בעונה שעברה רמת השרון הייתה קבוצה מצויינת שהקשתה מאוד על הקבוצות האחרות בצמרת, תמיד שהגעתי למשחק נגדם ידעתי שקל זה לא יהיה בדיוק ההפך. אני חושבת שבשונה מהשנה שעברה בנו העונה קבוצה שבנויה על מספר שחקניות מוכשרות מאוד שהיו בשנה הקודמת וחיזקו את הקבוצה בכמה עמדות שהיו חסרות במטרה להתמודד שווה בשווה על התארים מול הקבוצות החזקות בליגה,אסא ת"א,חדרה וקרית גת.

הקבוצה מציגה סגל שחקניות בין הטובות בליגה, מה המטרות לקראת עונת המשחקים הקרובה ?

אין ספק שיש שחקניות מוכשרות בקבוצה אתה מרגיש את האיכות בדשא ומחוצה לו. אנחנו לא מפחדות להגיד את המטרות שלנו, יחד עם זאת אנחנו יש קבוצות מצויינות בליגה עם שחקניות מוכשרות מאוד בתוספת של זרות איכותיות ולכן את המטרות נצטרך להשיג בעבודה קשה ולא בדיבורים.

בגיל 30 קפטנית נבחרת ישראל נשים, איך ההרגשה לייצג את מדינת ישראל במשחקי מוקדמות היורו ואיך את מסכמת את האליפות?

הנבחרת הבוגרת התחילה קמפיין במוקדמות היורו. שיחקנו 2 משחקים נגד קזחסטן ואוסטריה שבהם לא נפלו מהנבחרות שעמדו מולנו למרות הפערים שקיימים בין הנבחרות. הנבחרת עוברת שינוי הדרגתי חשוב בהשקעה של הגורמים השונים בנבחרת דבר שיעזור לנו להציג כדורגל איכותי יותר ויגרום לכל שחקנית להיות טובה יותר ולכדורגל הנשים בישראל להיות מקור לגאווה.

לסיום, אתר ליגה מסקר העונה את מועדון הכדורגל נשים רמת השרון כשחקנית מה דעתך על כך ?

כשלראשונה שמעתי על כך שאתר ליגה מסקר אותנו זה הפתיע אותי אבל חימם לי את הלב מאוד. אני 15 שנים משחקת כדורגל ולצערי החשיפה כלל לא קיימת בכדורגל נשים לכן אני חושבת שזה מעשה מבורך שיקדם את הענף ויראה לאנשים שכדורגל נשים זאת לא מילה גסה.

=========

מתוך אתר ליגה